Milada Tour je seriál pro celou rodinu, a aby si i dospělí účastníci mohli užít své závody bez starostí o své děti, přišli pořadatelé s novinkou.

Ve spolupráci s naším významným partnerem, obchodním centrem Olympia Teplice, vznikla nová služba ve formě hlídání dětí, nazvaná Olympia dětský koutek. Na obou připravovaných akcích – Milada Run i Cyklozávod Milada – si budou moci závodníci umístit své děti do zázemí, kde se jim jistě bude líbit. Pedagogický dohled zajistí tři profi hlídačky (paní učitelky), bude zde opravdu široká nabídka dětského programu např. malování na obličej, stavení z velkých kostek nebo různé skládačky a doplňovačky na procvičení dětské paměti. Nebudou chybět ani soutěže v točení obručí, chytání dřevěných ryb, opičí dráhy či omalovánky a kreslení. Bavit a motivovat děti budou maskoti z Cirkus parku, se kterými se děti mohou vyfotit.

Pitný režim a drobné občerstvení je samozřejmostí. I odměny pro aktivní soutěživce mají pořadatelé připraveny.

Dětský koutek Olympia je zdarma. Při vchodu do zázemí vyplní zákonní zástupci pouze přijímací formulář, nutný bude občanský průkaz zákonného zástupce. Věková hranice pro přijetí k hlídání je  3 – 12 let, provozní doba potom od 10 – 16 hodin.

Přijďte si bez starostí zazávodit na naše akce a děti rozhodně nenechávejte doma. Užijete si závodní dny všichni společně.