Pokud stále váháte, zda se přihlásit do nejpopulárnějšího běžeckého závodu v okolí jezera Milada, tak vás možná nalákají hodnotné ceny a bohatá tombola pro všechny závodníky.

 

Pro umístěné děti na bedně mají pořadatelé připraveny poukazy na pizzu od pizzerie Trappola, volnou vstupenku pro dítě do Cirkus Parku, olympijské lahvičky, poukaz na zmrzlinu od Fresh Baru Anex, vstupenky do Aquacentra Teplice či omalovánky a pastelky od papírnictví McPen. Každý malý závodník dostane navíc tričko od Olympia Teplice a originální velkou medaili, která obsahuje magnety i stojánek, takže si ji můžete vystavit opravdu na kterémkoliv místě a budete ji mít stále na očích jako hezkou vzpomínku.

 

Dospělé závodníky čeká v cíli unikátní kovová medaile, na tři nejlepší pak zcela originální broušené trofeje od sklářů z Nového Boru, jejichž hodnota přesahuje 2000 korun. Dále pořadatelé ocení běžce na stupních vítězů poukázkami od Decatlonu, vouechery a členstvím do fitcentra Gymit, poukázkami od Under Amour, pivem Falkenštejn, poukázkami do Costa Coffee atd.. Zde výčet cen nekončí. Týmový závod se může těšit na dárkové tašky od města Ústí nad Labem, Emco cereálie či dárky od Elimonu, UJEP a dalších partnerů.

 

V tombole budou navíc ke všemu již zmiňovanému ještě vstupenky na Kinder Fest, Bezvafest, mikiny a trička od Milada Tour a další super ceny.

 

Přijďte si užít sportovní den na hlavní pláž jezera Milada a třeba právě vy vyhrajete jednu z  hodnotných cen.

 


 

Trička a mikiny si lze také zakoupit přímo v registračním stanu.