V loňském roce přilákala pohodová letní atmosféra do zázemí Motoareálu Chabařovice přes 400 cyklistů a stovky diváků, kteří si užili příjemný sportovní den. I letos mají cyklističtí nadšenci možnost splnit si svou výzvu na hlavních trasách 50 km nebo 25 km. Ti, kteří se na delší trasy necítí nebo se chtějí zapojit s celou rodinou, mohou využít kratší rodinný závod. Součástí jsou samozřejmě i velmi oblíbené Olympia dětské závody.

Po rozvolnění opatření slibují organizátoři i skvělý doprovodný program. Nebude chybět Olympia dětský koutek se spoustou soutěží, skákacím hradem nebo malováním na obličej. V rámci autogramiády se bude podepisovat šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa Jiří Ježek, připraveno bude občerstvení, kavárna, tým silniční bezpečnosti a další doprovodné aktivity od partnerů závodu.

Účastníci obdrží startovní balíček a po dojezdu do cíle také unikátní medaili. Všechny děti v rámci startovného dostanou také navíc funkční tričko zdarma. Zajímavou novinkou může být pro návštěvníky fanzóna, kde nebude chybět pivo zdarma, posezení nebo hudební produkce.

Přihlaste se a užijte si nenáročný cyklistický závod pro celou rodinu.

 

Registrace do závodu ZDE