Vážení přátelé a příznivci sportovního seriálu Milada Tour,

vzhledem k aktuální situaci v ČR jsme se rozhodli odložit květnový Cyklozávod Milada.

Organizace a příprava Cyklozávodu vyžaduje měsíce příprav, spolupráci s partnery, objednávky u dodavatelů, spoustu povolení i práci mnoha lidí. Přijde nám také férové, aby již přihlášení závodníci měli dostatek informací. V neposlední řadě je v současné chvíli mnohem důležitější to, abychom všichni táhli za jeden provaz a virus, který ovlivňuje naše životy, společně porazili.

Protože chceme být zodpovědní pořadatelé, rozhodli jsme se pro nový termín 15. 8. 2020. V tomto termínu nejdeme do konfliktu s žádnou významnou akcí ať už na jezeře Milada nebo v termínovém kalendáři cyklistických závodů v našem okolí.

Již přihlášení závodníci, kteří mají zaplacené startovné, od nás dostanou či již dostali e-mail s bližšími informacemi. Jednou z variant, které nabídneme, bude samozřejmě vrácení startovného v plné výši.

 

Závěrem nám dovolte vyjádřit obrovskou poklonu členům IZS, dobrovolníkům a všem lidem, kteří se podílí na boji s koronavirem.

 

Děkujeme za podporu, tým Milada Tour

 

 

VIRTUAL CHARITY RUN

Protože nám není aktuální situace lhostejná a velice si vážíme práce těch, kteří se podílí na boji s virem, rozhodli jsme se, že uspořádáme virtuální charitativní běh, jehož výtěžek věnujeme infekčnímu oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, která od začátku března denně intenzivně léčí a dokázala jako první Covid – 19 porazit, když se lékařům a sestrám podařilo již několik pacientů vyléčit.

Informace k běhu najdete ZDE.