Novým partnerem sportovního seriálu Milada Tour se stal Decathlon, který svou první pobočku v Ústeckém kraji otevřel na konci listopadu v OC Olympia Teplice.

Decathlon ocení závodníky cenami pro vítěze a také se bude podílet na části doprovodného programu pro účastníky Cyklozávodu Milada i běhu Milada Run.

 

 

 

,,V Decathlonu je naším posláním zpřístupnit sport co nejvíce lidem. Daří se nám to nejen díky našim trvale nízkým cenám a inovativním produktům, ale také díky regionální spolupráci s partnery, jakým je právě Milada Tour. Věřím, že společnými silami vytvoříme pro všechny příjemné závodní prostředí,“ řekl k uzavřené spolupráci store manager Tomáš Švub.

,,Na pobočce v Teplicích nabízíme vybavení pro více než 50 různých sportů. Mezi nimi je samozřejmě i vybavení na cyklistiku a běhání, pro různé úrovně uživatelů. Přijďte se přesvědčit sami k nám na prodejnu v OC Olympia Teplice, nebo právě na některou z akcí seriálu Milada Tour,“ doplnil Tomáš Švub.

 

,,Na spolupráci s Decathlonem se moc těšíme. Společně s prodejnou v Teplicích také připravujeme malé překvapení, které již brzy obdrží každý zákazník při nákupu cyklistického nebo běžeckého vybavení,“ řekl k nové spolupráci organizátor Milada Tour Michal Neustupa.