Ani doslova arktické podmínky neodradily více než 200 sportovců z celé České republiky, aby od 1. do 14. února vysportovali pro kliniku anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem celkem 34 000 Kč.

Účastníci změřili síly napříč Českem na běžeckých trasách 5 a 10 km. Kdo nechtěl běžet, mohl přispět v rámci 5 km procházky nebo jen dobrovolným příspěvkem. Odměnou k dobrému pocitu z pomoci byly také krásné medaile, certifikáty s poděkováním nebo losované ceny.

Druhý ročník navázal na loňský dubnový závod, kdy se organizátorům podařilo vybrat přes 180 000 Kč.

 

,,Rád bych tímto poděkoval všem účastníkům letošního zimního Virtual Charity Run. I přes extrémně mrazivé počasí, netypické období pro běh a celkově dobu, ve které žijeme, jsme aktivovali více než 200 sportovců. Za dva týdny se tak podařilo vybrat částku, která podpoří zdravotníky a je alespoň malým poděkováním za to, s jakým nasazením aktuálně pracují. Tímto bych také rád pozval všechny na naše reálné závody. Budeme se těšit na startu a děkujeme za podporu,“ doplnil ředitel Milada Tour Michal Neustupa.

 

 

Přehled vítězů Virtual Charity Run 2021

10 km – muži 5 km – muži
1. Aleš Filingr 0:35:00 1. Martin Hradecký 0:22:44
10 km – ženy 5 km – ženy
1. Jana Kilarová 0:49:59 1. Tereza Černecká Hnízdilová 0:22:45

 

Kompletní pořadí ZDE

 

Výherci losovaných cen: Michaela Sedláčková, Josef Černý a Anna Roháčková.

Certifikáty s poděkováním a vaším jménem naleznete zde.

Všechny ceny, medaile, trička nebo čepice rozešleme nejpozději do konce února.

 

 

Přihlaste se na WINTER Milada Run.