Úvodní akce sportovního seriálu Milada Tour nás čeká sice až v únoru, kdy startujeme sezonu zimním během Milada Winter Run, ale již nyní vám můžeme s potěšením představit společnost ELIMON a.s., která se pro rok 2020 stává významným partnerem Tour.

 

,,Jsme si jisti, že společně s naším novým partnerem přineseme závodníkům mnoho atraktivních novinek. Zároveň si velmi vážíme toho, že se nám podařilo spojit síly s tak úspěšnou a férovou společností,“ zmínil ředitel seriálu Michal Neustupa.

 

Představení společnosti ELIMON a.s

ELIMON a.s. je výhradně česká společnost, která působí na českém energetickém trhu již od roku 2004. Letos tedy slaví své 15cté narozeniny.

Samotný název společnost ELIMON má v sobě zakódovanou strategii společnosti a zároveň hlavní důvody, které společnost odlišuje od ostatních dodavatelů energií:
Energie bez skrytých poplatků pro každou domácnost a firmu
Levné energie s úsporou až několik tisíc korun ročně
Individuální přístup k Vašim požadavkům
Možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou
Odměna za věrnost, podpora ZTP nebo ZTP/P
Náležitosti spojené se změnou dodavatele zařídíme za Vás

 

„Naše společnost vnáší svěží energii nejenom do energetiky, ale i do sportovních a kulturních akcí. I když působíme na celém území České republiky, v Ústí nad Labem máme největší pobočku, a proto jsme rádi, že jsme se stali partnerem regionálního seriálu Milada Tour,“ řekl k uzavřené spolupráce Ing. Roman Pauer, obchodní a projektový manažer.