Registrace do závodů sportovního seriálu probíhají již několik dní a my vám přinášíme souhrnné informace, jak se přihlásit co nejpohodlněji.

 

Registrace do celého seriálu

Milada Tour nejsou jen běžecké závody, ale také pohodový MTB závod. Chcete zabojovat o celkové pořadí v individuální soutěži jednotlivců, vyzkoušet si všechny naše akce a ještě ušetřit?

V menu kliknete na REGISTRACE, rozkliknete pole celý seriál a proklikem se dostanete na stránky https://www.sportt.cz. Pokud ještě nemáte registrační účet, nejprve si ho musíte založit. Následně si vyberete možnost registrace do celého seriálu, vyplníte nezbytné údaje a máte jistotu svého místa na startovní listině ve všech závodech. Navíc oproti jednotlivým registracím výrazně ušetříte, dostanete od nás tričko zdarma, jméno na startovním čísla a získáte další výhody.

Pokud uspějete v celkovém pořadí jednotlivců, máte možnost nově získat PRIZE MONEY.

 

Registrace do jednotlivých závodů

Registrace do jednotlivých závodů najdete v menu pod ikonou REGISTRACE. Rozkliknete pole závodu, který vás zajímá a proklikem se dostanete na stránky https://www.sportt.cz. Pokud ještě nemáte registrační účet, nejprve si ho musíte založit. Následně si vyberete závod, vyplníte nezbytné údaje a už jen vyčkáte na přidělení startovního čísla, které vám zašleme v týdnu před závodem.

 

Změny údajů v registracích a převod startovného

Pokud chcete jen upravit nebo změnit některé své údaje jako délku trasy apod., přihlaste se prosím do svého účtu na webu https://www.sportt.cz a své údaje si sami upravte. Pro úpravy dodržujte prosím lhůtu do středy do 23:59 v týdnu před akcí.

V případě, že máte zaplacené startovné a nemůžete startovat (nemoc, služební cesta aj.), je možné zařídit převod startovného na jinou osobu. Pro převod prosím dodržujte následující postup:

  1. Na závod je přihlášen závodník, který chce svoje startovné převést
  2. Závodník, na kterého se startovné převádí, do závodu přihlášen není, ale musí mít zřízen účet na https://www.sportt.cz
  3. Napište email na adresu sportovniservis@gmail.com a my provedeme převod startovného a odhlásíme závodníka, který nemůže startovat
  4. Pro převod dodržujte prosím lhůtu do středy do 23:59 v týdnu před akcí
  5. Pozdější převody tj. od čtvrtka dál včetně převodů na místě jsou zpoplatněny částkou 100 Kč

 

Trička a jídlo po závodě

Jako každý rok máte možnost si přímo v registrace objednat tričko Milada Tour v požadované velikosti s aktuálním motivem pro rok 2020. Cena trička je 300 Kč. Tričko zdarma od nás dostanou závodníci, kteří budou přihlášeni na celý seriál a nově i všechny děti, které se přihlásí do dětských závodů.

Pokud chcete po závodě načerpat ztracenou energii, přímo v registraci máte možnost si objednat jídlo po závodě. Menu zatím řešíme, ale předpokládáme, že bude k dispozici gulášek, těstoviny nebo salát. Cena porce je 100 Kč.

 

KOMPLETNÍ POKYNY K REGISTRACÍM

http://www.sportovniservis.cz/system/faq/

 

DOTAZY K REGISTRACÍM A PŘEVODŮM STARTOVNÉHO

Pro jakékoli dotazy k registracím, přeregistracím a jiným změnám, které se týkají vašeho přihlášení do závodů, můžete kontaktovat také našeho poskytovatele na mailu sportovniservis@gmail.com.