Jsme pyšní na to, že již druhým rokem dodává společnost Kama pro naše závodníky tolik oblíbené pletené čepice z limitované edice Milada Winter Run 2019.

Levné oblečení neexistuje – někde za něj někdo musí zaplatit.

KAMA Fashion & Function, která v letošním roce oslaví své 30. narozeniny, je česká férová značka a rodinná firma, která se hlásí k mezinárodní kampani Fashion Revolution jejímž cílem je, aby oděvní průmysl nejen produkoval oblečení krásné na pohled, ale byl zároveň uvnitř etický, transparentní a udržitelný.

KAMA vyrábí každoročně řadu limitovaných kolekcí čepic a svetrů pro významné sportovní události. Tyto výrobky jsou pro účastníky závodů nejen originálním suvenýrem, ale díky vysoké kvalitě i plnohodnotným doplňkem pro sport a volný čas.

Vrcholový sport je náročný a KAMA je opravdovým specialistou na funkční doplňky. Špičkové výrobky KAMA mají řadu funkčních vlastností díky prémiovým licenčním materiálům. Jsou elastické, v určitých partiích neprofoukavé, uvnitř hydrofobní, případně odvětrané.

Nabídka Kamy je velmi široká. Od závodních čepic až po lyžařské svetry s podšívkou GORE® WINDSTOPPER® nebo nepromokavé čepice s membránou GORE-TEX®, které jsou doslova světovým unikátem.