Poběžíte na Milada Run pohodových 5 km, oblíbenou desítku nebo rovnou půlmaraton? Poběžíte spolu se svou rodinou rodinný běh nebo budete jen fandit svým ratolestem v dětských závodech? Všichni naši závodníci si zaslouží vhodné doplnění energie a vody.

Karlovarské minerální vody, a.s. dodají pro všechny pitný režim v podobě nové Mattoni ECO.

 

Sportovní edice Mattoni ECO je speciálně navržena pro vaše skvělé výkony. Navíc ji nově získáte v lahvi s 50 % rPET, tedy v lahvi s 50 % podílem již recyklovaného PETu.

 

Karlovarské minerální vody, a.s. jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice. Vedle tradiční minerální vody Mattoni jsou výrobci pramenité vody Aquila a minerální vody Magnesia. Společnost byla založena karlovarským rodákem Heinrichem Mattonim v roce 1873. Současnou podobu získaly Karlovarské minerální vody v 90. letech díky výrazným investicím nových majitelů, italské rodiny Pasquale. KMV v současné době vyváží své produkty do více než 20 zemí světa. Společnost se významně podílí na kulturním, sportovním a společenském životě v České republice. Podporuje také projekty spojené s ochranou přírody a otázkou ekologie.