Oblastní zastoupení Metrostavu pro Ústecký kraj, se stalo generálním partnerem sportovního seriálu Milada Tour.

,,Působíme a stavíme v regionu, naši zaměstnanci jsou z regionu, a proto cítíme jistou povinnost podílet se na smysluplných aktivitách jako je Milada Tour. Podporujeme sportovce, kteří mají rádi pohyb a sportují jen tak pro radost, nikoli pro peníze,“ uvedl oblastní ředitel pro Ústecký kraj Ing. Roman Vildner.

,,Milada Tour je skvělá akce, společně podporujeme charitu, navíc se s kolegy sami aktivně zapojujeme. V neposlední řadě oceňujeme to, že se v regionu něco děje a my k tomu můžeme přispět,“ doplnil Ing. Roman Vildner.

 

 

V rámci Milada Tour je Metrostav garantem tréninkových dnů na jezeře Milada nebo se podílí na doprovodném programu v dětské zóně.

,,Velmi si vážíme projevené důvěry, kterou do nás již od vzniku našeho seriálu Oblastní zastoupení Metrostavu pro Ústecký kraj vkládá. Závodníkům tak dokážeme nabídnout ještě kvalitnější servis a služby. Zároveň jsme rádi, že můžeme společně podpořit aktivitu lidí v regionu, kde sami žijeme,“ poděkoval za spolupráci ředitel seriálu Milada Tour Michal Neustupa.

 

Oblastní zastoupení Metrostavu pro Ústecký kraj, se sídlem v Trmicích, aktuálně zahájilo stavbu venkovního areálu plavecké haly na Klíši. Od loňského roku také realizuje stavbu Centra přírodovědných a technických oborů na půdě Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.