Tradiční pivovar v Rakovníku vaří své pivo již od roku 1454 a dnes je jedním z mála samostatných nezávislých průmyslových pivovarů v ČR. Pivo se vaří dvourmutovým způsobem a klasickou technologií, kdy pivo kvasí v otevřených kádích a leží 40-60 dnů v horizontálních tancích.

Pivovar Rakovník nabízí několik značek piv. Oblíbený BAKALÁŘ, klasický český ležák ČERNOVAR nebo tradiční české pivo PRAŽAČKA. Samozřejmostí je i mnohokrát oceněné nealko pivo Bakalář, které je jediným nealkoholickým za studena chmeleným pivem.

 

Na blížícím se běžeckém závodě Milada Run připraví pivovar pro všechny závodníky a návštěvníky zázemí s posezením. Věříme, že pivo poteče proudem. Vítězové jednotlivých závodů i všichni dospělí závodníci pak obdrží od značky Bakalář malé překvapení.

 

,,Vážíme si toho, že máme příležitost spolupracovat s tradičním pivovarem Rakovník. Pivo značky Bakalář se každoročně stává více a více oblíbeným a naše spojení je jen důkazem toho, že v rámci sportovního seriálu Milada Tour se snažíme nejen závodníkům, ale i všem návštěvníkům připravit maximální možný servis,“ uvedl k partnerství Milada Tour a pivovaru Michal Neustupa.