Ve spolupráci s naším významným partnerem, kterým je obchodní centrum Olympia Teplice připravujeme na našich akcích dětské závody, pestrý doprovodný program nebo hlídání dětí.

 

Děti se mohou přihlásit do několika kategorií. Vždy také v jednotlivých kategoriích oceňujeme 3 nejlepší kluky a 3 nejlepší holky. Většina dětí tak má velkou šanci se na podium podívat a získat tak nejen krásné ceny pro vítěze, ale i památeční fotku a zážitek ze stupňů vítězů.

Samozřejmostí je dětský startovní balíček, medaile pro všechny účastníky nebo startovní číslo se svým jménem.

 

 

 

 

 

Trička pro děti zdarma

Velkou novinkou jsou dětská funkční trička zdarma od Olympie Teplice pro prvních 100 přihlášených jak na běžeckém Milada Run, tak na Cyklozávodě Milada. Tričko si mohou děti vyzvednout vždy v den akce u výdeje triček. Design je stejný jako u triček pro dospělé závodníky. Můžete tak vyběhnout v jednotném oblečení.

 

 

 

 

 

 

 

NOVINKA – Hlídání dětí od Olympia Teplice

Chcete běžet, ale nemá Vám kdo pohlídat vaše ratolesti? Na oba závody připravujeme hlídání dětí. Hlídání bude probíhat po celý den pod dozorem zkušených učitelek ze základních a mateřských škol. Připraveny budou soutěže a hry, malování na obličej a další aktivity, které děti zabaví po celou dobu, kterou budete na trase vašeho závodu. Hlídání je samozřejmě zdarma v rámci startovného.

 

Doprovodný program

V rámci doprovodného programu budou pro děti připraveny pestré aktivity jako dětská rozcvička, skákací hrady, staveniště, autogramiáda, trial show, hry a soutěže, malování na obličej, půjčování paddleboardů a mnoho dalšího.

 

Rodinné závody

Na dětské závody navazují v programu stále více oblíbené rodinné závody. Kratší a nenáročné trasy můžete tedy absolvovat s celou rodinou nebo třeba s kamarády společně. U této kategorie vyhlašujeme 3 nejlepší rodinné týmy.

 

Přihlaste sebe i své děti a užijte si společný den u jezera Milada.

 

Registrace na www.miladatour.cz