Milada Tour je sportovní seriál pro širokou veřejnost jakéhokoli věku i kondice, který se již třetím rokem koná v unikátním přírodním prostředí bývalého hnědouhelného dolu nedaleko Ústí nad Labem v oblasti mezi Českým středohořím a Krušnými horami.

Závody seriálu jsou vhodné pro všechny sportovce, kteří chtějí zažít nejen přátelskou a pohodovou atmosféru, ale i pro ty, kteří si chtějí poměřit síly s profesionálními sportovci.

Úvodním závodem seriálu lákajícím na kouzelnou zimní atmosféru jezera Milada je běžecký závod Milada Winter Run, který nejen, že otevírá běžeckou sezonu, ale je zároveň hodnocen jako jeden z nejoblíbenějších zimních závodů.

Druhým závodem seriálu je tradiční květnový Cyklozávod Milada, který každým rokem láká k jezeru Milada a do jeho okolí stále více nadšených bikerů.

Závěrečným závodem a vrcholem celého seriálu je oblíbený běžecký závod Milada Run, který se ve své krátké historii zařadil mezi největší a nejnavštěvovanější závody na severu Čech.

Součástí celé Tour je také seriálové hodnocení jednotlivců nebo týmová soutěž.

 

Mezi hlavní novinky příštího ročníku patří změna zázemí a zbrusu nové trasy u zimního běhu a cyklozávodu. Děti jistě ocení tričko ke startovnému zdarma, všichni bikeři se mohou poprvé těšit, stejně jako běžci, na památeční medaile, opět nebudou chybět originální finisherská trička, možnost jídla po závodě, vylepšené zázemí a další maličkosti.

 

Jedinečná atmosféra, profesionální závodní servis, zajímavý doprovodný program a unikátní prostředí jezera Milada. To je MILADA TOUR!

 

Doporučujeme

Přihlas se na celý seriál a získej slevu na startovné, jistotu místa ve startovní listině, jméno na startovním čísle a jako bonus tričko Milada Tour zdarma.

 

REGISTRACE DO CELÉHO SERIÁLU A JEDNOTLIVÝCH ZÁVODŮ PROBÍHÁ ZDE