Nové zázemí zimního běhu a Cyklozávodu

Velkou novinkou bude změna zázemí zimního běhu a jarního Cyklozávodu.

Winter Run najde svůj nový azyl ve sportovní hale v Chabařovicích, která nabídne vyhřáté zázemí s vyšším komfortem pro závodníky i návštěvníky.

Cyklozávod Milada odstartuje v květnu nově z prostorného areálu ploché dráhy v Chabařovicích.

 

Nové trasy

Se změnou zázemí u zimního běhu a Cyklozávodu souvisí i naplánování nových tras, jejichž délky se mohou od posledních ročníků nepatrně lišit. Aktuálně pracujeme na nové podobě tak, aby bylo vše včas připraveno.

 

Trička pro děti zdarma

Radostnou zprávu máme pro dětské závodníky, kterých na našich akcích každoročně přibývá. Ve spolupráci s nákupním centrem Olympia Teplice dostane vždy prvních 100 přihlášených závodníků tričko ke startovnému zdarma.

 

Rodinný běh i v zimě

Na základě vašich podnětů jsme se rozhodli rozšířit rodinný závod i na zimní Milada Winter Run. Rodiče si tak se svými dětmi mohou užít závodní atmosféry na všech našich akcích společně.

 

Medaile i pro cyklisty

Protože se snažíme, aby vám naše akce přinášely hlavně radost a současně vnímáme vaše názory, vyslyšeli jsme jedno z vašich přání, a tak poprvé v historii obdrží památeční medaili úplně všichni cyklisté, kteří pokoří Cyklozávod Milada.

 

Trička pro dospělé a jídlo po závodě

Připomínáme, že přímo v registraci do závodů mají všichni závodníci možnost si opět objednat své památeční tričko, jehož design brzy představíme na webových stránkách.

Po loňské pozitivní zkušenosti také necháváme možnost objednat si jídlo po závodě. V zimě plánujeme guláš, na jaře a v létě lehčí saláty nebo těstoviny.

 

Nový moderátorský tým

Našeho skvělého moderátora Marka Vobra, jehož hlas provází naše akce od úplného začátku, nově doplní sporťák a velmi oblíbený moderátor, úzce spojený s naším regionem. Jeho jméno zatím necháme jako malé překvapení. 🙂

 

Registrace do celého seriálu i na jednotlivé závody budou spuštěny začátkem října.