12. ročník tradičního Cyklozávodu Milada se bude konat už 4. května. Oblíbený závod, jehož loňský ročník zaznamenal ve své jedenáctileté historii rekordní účast závodníků, slibuje v letošním roce několik novinek. Jednou z největších bude úprava hlavních tras závodu. Ty budou pro závodníky opět více atraktivnější. Důkazem toho, že Cyklozávod Milada je opravdu pro všechny, je nová kategorie pro majitele elektrokol.

Pro větší pohodlí při výdeji startovních čísel a startovních balíčků, bude pro cyklisty poprvé možnost si vše vyzvednout už od den dříve v Hypermarketu Globus Trmice. Čipy budou navíc připevněné přímo na startovním čísle. Odpadne tak starost s tím, že se vám čip za jízdy může ztratit.

Tradičně bohatý doprovodný program a služby pro závodníky rozšíří nový Globus karavan s širokou nabídkou občerstvení nebo fotokoutek, kde si mohou návštěvníci vytisknout vzpomínku na závod v podobě fotografie zdarma.

,,Na každé naší akci se snažíme závodníkům i návštěvníkům přinést něco nového. Cyklozávod v tomto ohledu není výjimkou. Často se jedná o podněty a přání samotných účastníků. Další novinky budeme postupně odhalovat,“ řekl jeden z organizátorů cyklozávodu Michal Neustupa.

 

Příchod jarního počasí vybízí k letošním prvním kilometrům, tak hurá do pedálů užívat si jízdy a sluníčka.

 

Nezapomeňte se včas přihlásit a přijďte si užít hezké odpoledne k jezeru Milada.

 

Registrujte se online ZDE