Doprava a parkování

Zázemí Milada Run je přímo na hlavní pláži jezera Milada. MAPA ZDE!

 

Na kole

 

Pro běžce z Ústecka a okolí volba, kterou rozhodně doporučujeme. Na Miladě jste z centra Ústí za 20 minut a vyhnete se plnému autobusu nebo pár stovkám metrů chůze z parkoviště. Máme i úschovnu na kola, takže ideální volba.

 

Pěšky

 

Je to sice dál, ale zato horší cesta. Známé rčení z filmu Sněženky a machři tady úplně neplatí. Na Miladu se dá dojít pěšky z okraje Ústí nebo třeba z Trmic. Pár kilometrů ujdete, ale proč si neudělat hezkou procházku? Po závodě se pak klidně můžete domů ještě proběhnout.

 

Autobusem

 

Z centra Ústí nad Labem se dostanete přímým spojem za cca. 10 minut. Vystoupíte v zastávce Chabařovice, Hrbovice a na hlavní pláž jezera dojdete pohodlně pěšky.

Z Teplic pak trvá cesta autobusem asi 30 minut, případně s přestupem v Chlumci. Vystoupíte také v zastávce Chabařovice, Hrbovice a na hlavní pláž jezera dojdete pohodlně pěšky.

Vyhledat spojení si můžete například zde.

 

Autem

 

Hned na úvod důležité upozornění. K jezeru Milada je vjezd pro osobní automobily, motocykly aj. ZAKÁZÁN! Parkování je možné na přilehlé komunikaci za hlavní silnicí směrem k Palivovému kombinátu (PKÚ), které doporučujeme, případně je možné využít parkoviště u elektrárny Trmice. Prosíme, buďte ohleduplní jak k okolní přírodě, tak k ostatním návštěvníkům.

Parkoviště 1 nad hlavní pláží je vzdáleno cca. 700 m od hlavní pláže.

Parkoviště 2 směrem od Trmické elektrárny je vzdáleno cca. 1,5 km a má menší kapacitu.

 

 

 

 

Zázemí Cyklozávodu Milada je přímo v centru obce Roudníky u fotbalového hřiště. MAPA ZDE!

 

Na kole

 

Pro cyklisty z okolí rozhodně doporučujeme. Není nic lepšího než se před závodem pořádně rozehřát a to jak jinak než na kole. V zázemí závodu bude sice úschovna kol, ale přesto doporučujeme nezapomenout vlastní zámek na kolo.

 

Autem

 

Hned na úvod důležité upozornění. K jezeru Milada a do zázemí závodu je vjezd pro osobní automobily, motocykly aj. ZAKÁZÁN! Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti přímo v Roudníkách. Po naplnění kapacity parkoviště pak přímo v obci. Prosíme, buďte ohleduplní jak k obyvatelům Roudníků, tak k ostatním návštěvníkům.

 

Pěšky

 

No… Tahle varianta je spíše pro místní, ale kdo by se chtěl rád projít jen do toho.

 

Autobusem

 

Z centra Ústí nad Labem se dostanete do Roudníků přímým spojem za 17 minut. Vystoupíte v zastávce Chabařovice, Roudníky a k zázemí to máte jen pár minut.

 

Z Teplic odjíždí přímý spoj od nákupního centra Olympia a cesta trvá do zastávky Chabařovice, Roudníky 11 minut.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zázemí Milada Winter Run je přímo v centru obce Roudníky u fotbalového hřiště. MAPA ZDE!

 

Na kole

 

Pro běžce z okolí to může být jedna z možností, jak si ještě před závodem hezky prohřát svaly. Hlavně nezapomenout zámek na kolo.

 

Pěšky

 

No… Tahle varianta je spíše pro místní, ale kdo by se chtěl rád projít jen do toho.

 

Autobusem

 

Z centra Ústí nad Labem se dostanete do Roudníků přímým spojem za 17 minut. Vystoupíte v zastávce Chabařovice, Roudníky a k zázemí to máte jen pár minut.

 

Z Teplic odjíždí přímý spoj od nákupního centra Olympia a cesta trvá do zastávky Chabařovice, Roudníky 11 minut. Volný čas před závodem můžete využít třeba procházkou k jezeru nebo kvalitní předzávodní přípravou.

 

Autem

 

Hned na úvod důležité upozornění. K jezeru Milada a do zázemí závodu je vjezd pro osobní automobily, motocykly aj. ZAKÁZÁN! Parkování je možné na vyhrazeném parkovišti přímo v Roudníkách. Po naplnění kapacity parkoviště pak přímo v obci. Prosíme, buďte ohleduplní jak k obyvatelům Roudníků, tak k ostatním návštěvníkům.