Doprava a parkování

Zázemí Milada Run je přímo na hlavní pláži jezera Milada. MAPA ZDE!

 

Na kole

 

Pro běžce z Ústecka a okolí volba, kterou rozhodně doporučujeme. Na Miladě jste z centra Ústí za 20 minut a vyhnete se plnému autobusu nebo pár stovkám metrů chůze z parkoviště. Máme i úschovnu na kola, takže ideální volba.

 

Pěšky

 

Je to sice dál, ale zato horší cesta. Známé rčení z filmu Sněženky a machři tady úplně neplatí. Na Miladu se dá dojít pěšky z okraje Ústí nebo třeba z Trmic. Pár kilometrů ujdete, ale proč si neudělat hezkou procházku? Po závodě se pak klidně můžete domů ještě proběhnout.

 

Autobusem

 

Z centra Ústí nad Labem se dostanete přímým spojem za cca. 10 minut. Vystoupíte v zastávce Chabařovice, Hrbovice a na hlavní pláž jezera dojdete pohodlně pěšky.

Z Teplic pak trvá cesta autobusem asi 30 minut, případně s přestupem v Chlumci. Vystoupíte také v zastávce Chabařovice, Hrbovice a na hlavní pláž jezera dojdete pohodlně pěšky.

Vyhledat spojení si můžete například zde.

 

Autem

 

Hned na úvod důležité upozornění. K jezeru Milada je vjezd pro osobní automobily, motocykly aj. ZAKÁZÁN! Parkování je možné na přilehlé komunikaci za hlavní silnicí směrem k Palivovému kombinátu (PKÚ), které doporučujeme, případně je možné využít parkoviště u elektrárny Trmice. Prosíme, buďte ohleduplní jak k okolní přírodě, tak k ostatním návštěvníkům.

Parkoviště 1 nad hlavní pláží je vzdáleno cca. 700 m od hlavní pláže.

Parkoviště 2 směrem od Trmické elektrárny je vzdáleno cca. 1,5 km a má menší kapacitu.

 

 

 

 

Aktualizujeme

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizujeme