O seriálu

Milada Tour je oblíbený rodinný sportovní seriál s profesionální organizací, jehož součástí jsou tři různé závody a také mnoho doprovodných aktivit.

Závody se konají v unikátní krajině bývalého hnědouhelného dolu, který se v posledních letech změnil v krásné přírodní prostředí jezera Milada, které se nachází nedaleko Ústí nad Labem na rozmezí Krušných hor a Českého středohoří.

 

Seriál bude zahájen v červnu sportovně-společenskou akcí, kterou je prestižní běh Milada Run se zázemím přímo na hlavní pláži jezera Milada.

Pokračování nás čeká v srpnu v podobě tradičního MTB závodu, kterým je již 14. ročník Cyklozávodu Milada. Nenáročný rodinný závod je vhodný pro všechny cyklistické nadšence.

Běžeckou sezonu na severu Čech zakončí WINTER Milada Run, který každým rokem láká stovky běžců na kouzelně zasněžené a ledové království jezera.

 

Všechny závody spojuje rodinná a přátelská atmosféra. Na své si přijdou v mnoha kategoriích a na různých trasách děti, rodiny i dospělí závodníci. Vysokou úroveň a oblíbenost hodnotí také sami závodníci.

Milada Tour nejsou jen závody. Celoroční aktivitu doplňuje několik doprovodných akcí, jako jsou tréninkové běhy a vyjížďky, filmová představení, virtuální běhy, úklid jezera a další. Velmi důležitý je také charitativní podtext. Jen v loňském roce věnovali organizátoři tam, kde je to třeba 210 000 Kč!

Oblíbenost seriálu dokresluje i to, že organizátorský tým tvoří sami sportovci, kteří připravují závody ve svém volném čase, s velkým nadšením, elánem a srdečností. S podporou skvělých partnerů přináší Milada Tour jak závodníkům, tak i návštěvníkům nadstandardní závodní servis, bohatý doprovodný program i nezapomenutelný zážitek.

 

Součástí Tour je i seriálové hodnocení závodníků nebo týmová soutěž.

 

 

Termíny závodů seriálu Milada Tour 2021

  • 5. ročník Milada Run, 5. 6. 2021
  • 14. ročník Cyklozávod Milada, 14. 8. 2021
  • 4. ročník WINTER Milada Run, 11. 12. 2021

 

 

Přidejte se na náš facebook nebo instagram a sledujte aktuální dění kolem Milada Tour.