O seriálu

Milada Tour je oblíbený rodinný sportovní seriál s profesionální organizací, jehož součástí jsou tři různé závody a také mnoho doprovodných aktivit.

Závody se konají v unikátní krajině bývalého hnědouhelného dolu, který se v posledních letech změnil v krásné přírodní prostředí jezera Milada, které se nachází nedaleko Ústí nad Labem na rozmezí Krušných hor a Českého středohoří.

 

Běžeckou sezonu na severu Čech zahajuje WINTER Milada Run, který každým rokem láká stovky běžců na kouzelně zasněžené a ledové království jezera.

Seriál pokračuje v květnu tradičním MTB závodem, kterým je již 14. ročník Cyklozávodu Milada. Nenáročný rodinný závod je vhodný pro všechny cyklistické nadšence.

Slavnostní vrchol třídílného klání zakončí největší, sportovně-společenská akce, kterou je prestižní běh Milada Run se zázemím přímo na hlavní pláži jezera Milada.

 

Všechny závody spojuje rodinná a přátelská atmosféra. Na své si přijdou v mnoha kategoriích a na různých trasách děti, rodiny i dospělí závodníci. Vysokou úroveň a oblíbenost hodnotí také sami závodníci.

Milada Tour nejsou jen závody. Celoroční aktivitu doplňuje několik doprovodných akcí, jako jsou tréninkové běhy a vyjížďky, filmová představení, virtuální běhy, úklid jezera a další. Velmi důležitý je také charitativní podtext. Jen v loňském roce věnovali organizátoři tam, kde je to třeba 210 000 Kč!

Oblíbenost seriálu dokresluje i to, že organizátorský tým tvoří sami sportovci, kteří připravují závody ve svém volném čase, s velkým nadšením, elánem a srdečností. S podporou skvělých partnerů přináší Milada Tour jak závodníkům, tak i návštěvníkům nadstandardní závodní servis, bohatý doprovodný program i nezapomenutelný zážitek.

 

Součástí Tour je i seriálové hodnocení závodníků nebo týmová soutěž.

 

 

Termíny závodů seriálu Milada Tour 2021

  • 4. ročník WINTER Milada Run, 7. 3. 2021
  • 14. ročník Cyklozávod Milada, 8. 5. 2021
  • 5. ročník Milada Run, 5. 6. 2021

 

 

Přidejte se na náš facebook nebo instagram a sledujte aktuální dění kolem Milada Tour.