O seriálu

Z jezera Milada, které v posledních letech prochází úspěšnou rekultivací, se postupně stává největší sportovní centrum pro veřejnost na Ústecku. Právě v tomto unikátním přírodním prostředí bývalého hnědouhelného dolu vznikl v roce 2018 spojením nového zimního běhu Milada Winter Run, tradičního Cyklozávodu Milada a letní běžecké akce Milada Run nový sportovní seriál Milada Tour, kterého se hned při jeho premiéře zúčastnilo přes 1 500 sportovců.

Začátkem února otevře běžeckou sezonu na severu Čech závod Milada Winter Run. Ten přilákal při svém 1. ročníku téměř 400 běžců a zároveň byl hodnocen jako jeden z nejlepších závodů zimní sezony. Běhy na trasách 10 a 5 km představí jezero v době, kdy mu vládne sníh a led. Nově se budou moci v roce 2019 zapojit i děti v dětských závodech. 

V květnu pokračuje seriál tradičním Cyklozávodem Milada, jehož loňský ročník zaznamenal ve své jedenáctileté historii rekordní účast závodníků. 

Celou Tour zakončí v červnu oblíbený běžecký závod Milada Run. Ten si získává stále větší renomé nejen mezi běžci z Ústeckého kraje, ale i mezi konkurencí z celé České republiky. 

V roce 2019 se všichni sportovci mohou těšit na jedinečnou atmosféru, skvělý závodní servis i zajímavý doprovodný program. Součástí bude opět seriálové hodnocení závodníků nebo týmová soutěž. Velký prostor dostanou oblíbené rodinné závody.

Věříme, že si Milada Tour zachová nejen profesionální, ale především přátelskou a rodinnou tvář.

 

Předběžné termíny jednotlivých akcí Milada Tour v roce 2019

  • Milada Winter Run, 2. ročník, termín: 2. února 2019
  • Cyklozávod Milada, 12. ročník, termín: 4. května 2019
  • Milada Run, 3. ročník, termín: 1. června 2019

Přidejte se na náš facebook nebo instagram a sledujte aktuální dění kolem Milada Tour.