Město Teplice podpoří závodníky finanční částkou, která bude určena na vylepšení materiálu zázemí závodu, na hodnotnější ceny pro nejlepší běžce seriálu, na zkvalitnění občerstvovacích stanic a na poskytnutí co nejlepších služeb pro závodníky.

Navštivte malou Paříž, jak se Teplicích přezdívá. Naplánujte si výlet plný destinací, které rozhodně musíte vidět. Léčebné prameny, skvělé restaurace, kulturní místa a nezapomenutelné aktivity – to je jenom malý výčet tohoto krásného města.

Pokud se rozhodnete jít za kulturními památkami, pak rozhodně nevynechejte Kostel sv. Jana Křtitele, hrad Doubravka, Teplický zámek, kostel sv. Bartoloměje, kostel sv. Alžběty Uherské Durynské či Beuronskou kapli. Velkou část návštěvníků tvoří lázeňští hosté, kteří se mohou rekreovat v několika objektech – Thermalium, Císařské lázně, Hadí lázně, Vojenské lázně či Kamenné lázně. Teplice nabízí turistům i mnohé příběhy spjaté s místy, jako například Pravřídlo Prasátko, Duchcovský zámek a pověst o Alchymistovi či jiná tajemná zákoutí.

Teplice je město mnoha tváří s bohatou kulturní nabídkou, město, které se těší velké oblibě díky své pestrosti zážitků, možností a aktivit. Přijeďte se přesvědčit.

 

VISIT TEPLICE