O seriálu

 

 

Milada Tour je oblíbený rodinný sportovní seriál s profesionální organizací, jehož součástí jsou tři různé závody a také mnoho doprovodných a charitativních aktivit.

Závody se konají v unikátní krajině bývalého hnědouhelného dolu, který se v posledních letech změnil v krásné přírodní prostředí jezera Milada, které se nachází nedaleko Ústí nad Labem na rozmezí Krušných hor a Českého středohoří.

Všechny závody spojuje rodinná a přátelská atmosféra. Na své si přijdou v mnoha kategoriích a na různých trasách děti, rodiny i dospělí závodníci. Vysokou úroveň a oblíbenost hodnotí také sami závodníci.

Milada Tour nejsou jen závody. Celoroční aktivitu doplňuje několik doprovodných akcí, jako jsou tréninkové běhy a vyjížďky, filmová představení, virtuální běhy, úklid jezera a další. Velmi důležitý je také charitativní podtext.

Oblíbenost seriálu dokresluje i to, že organizátorský tým tvoří sami sportovci, kteří připravují závody ve svém volném čase, s velkým nadšením, elánem a srdečností. S podporou skvělých partnerů přináší Milada Tour jak závodníkům, tak i návštěvníkům nadstandardní závodní servis, bohatý doprovodný program i nezapomenutelný zážitek.

 

Součástí Tour je i seriálové hodnocení závodníků nebo týmová soutěž.

 

 

Termíny závodů seriálu Milada Tour 2024

  • 17. ročník Cyklozávodu Milada, 4. května 2024
  • 8. ročník Milada Run, 8. června 2024
  • 7. ročník WINTER Milada Run, 14. prosince 2024

 

Přidejte se na náš facebook nebo instagram a sledujte aktuální dění kolem Milada Tour.