Soutěž jednotlivců a týmová soutěž

Soutěž jednotlivců

Jednou z oblíbených soutěží Milada Tour je seriálové hodnocení jednotlivců. Každý účastník od 15 let získá za své umístění v jednotlivých hlavních závodech bodové ohodnocení, které se mu započítá do celkového pořadí seriálu. Maximální bodové ohodnocení je odlišeno délkou a náročností jednotlivých tras.

Vyhlášení celkových vítězů Milada Tour proběhne slavnostně v rámci závěrečného závodu seriálu. Ti nejlepší se mohou těšit na tradiční unikátní trofeje a hodnotné ceny.

 

Týmová soutěž

Týmová soutěž je vypsána stejně jako seriálové hodnocení pro závodníky, kteří absolvují některou z hlavních dospělých tras. Každý tým musí mít minimálně 3 členy. Maximální počet členů není omezený.

Do týmové soutěže se započítávají pouze 3 nejlepší výsledky členů týmu bez rozdílu věku a pohlaví na základě individuálního bodového zisku v daném závodě.

Po každém závodě mohou závodníci tým změnit, ale již získané body se novému týmu nepřenášejí a zůstávají v původním týmu.

Do týmu se mohou závodníci hlásit jednoduše při registraci, kde v kolonce tým zaškrtnou, kterého týmu jsou součástí. Pokud vzniká tým nový, je třeba, aby ho jeho první člen při registraci nově zapsal.

 

Podrobná pravidla a bodové ohodnocení zde